Traffic Rider

Motor Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 99.4 MB
  • Version 1.4
  • Dil TR / EN
  • Firma Soner Kara
Traffic Rider motor yarış oyunları arasından en iyisi olan ve oynanış olarak zevkli bir zaman geçireceğiniz efsane oyunlardan birisidir. Kategorisinin en çok indirilen oyun olma unvanına sahip.

Traffic Rider yapımcısının yaptığı diğer bir baş yapıt. Diğer oyunundan farkı motor sürmeniz ve grafiklerin çok daha iyi olması oyunun grafikleri kesinlikle efsane şekilde kaliteli. Play Market'in önerdiği ve android ile bütünleşmiş nadir oyunlardan birisidir. Oyun tecrübesi olarak efsane bir deneyim sunan oyun arkadaşlar arası liderlik sıralamasında yarışmanız için Play oyunlar'ı destekliyor. 

Oyun içerisinde farklı görevler ve kariyer modu var bu görevleri yaparak para kazanıp yeni motor alabilir yada motorunuzu geliştirebilirsiniz. Oyun skor üzerine çalıştığı için oyunda skorunuzu arttıracak bazı özellikler var ve bunlar akrobasi hareketleri olarak geçiyor. Hızınıza ve hızlı giderken ön kaldırma, yakın sollama gibi detayları yakalayarak daha fazla puan kazanabilirsiniz. Diğer oyunlar gibi aşırı reklamlardan kaçınıyor ve süreli oyun gibi oyunun değerini düşürecek içeriklerden kaçınıyorlar. Motor hayranları için gerçek motorlardan kayıt edilmiş sesleri oyun içerisine dahil edilmiş. Göz kamerası özelliği ile baktığınız yöne göre dönen kamera gibi ince özellikleri var. Her güncellemede yeni özellikler ekleyen yapımcı son güncellemede eldiven değiştirmeyi ekleyerek daha özelleştirilebilir bir oyun haline getirdi.

Daha Fazla Göster
Traffic Rider indir
DİĞER SÜRÜMLER